Ciklet Maske

Satış Fiyatı
$24,00
Tüm ECZANELERDE

Yeni ve benzersiz cilt bakım yöntemi ciklet maske, cildi yüksek oranda nemlendirirken, gözenekleri açar, cilde nefes aldırır. Daha yoğun bir bakım için çiklet serum ile birlikte kullanılması öneriler. Paket içeriğinde 10 adet maske bulunmaktadır.


Faydaları:

Cildi derinlemesine nemlendirir, yumuşatır.

Cilt kuruluğunun önüne geçerek pul pul dökülmeleri önler.

Ciltte gözeneklerin açılmasına fayda sağlar.

Cilde nefes aldırır.

Uzun süreli bir nemlendirme sağlar.


Kullanımı:

Cildinizi sabun ya da yüz temizleme jeli ile derinlemesine temizleyin. Maskeyi paketten çıkarın ve açın. Maske kutusuna bir miktar içme suyu doldurun. İçine maskeyi atın ve açılmasını bekleyin. Maskeyi açarak yüzünüze yerleştirin ve 15 dakika kadar yüzünüzde tutun. Çok daha etki almak için vitamin kokteyli ciklet serum ile kullanılması tavsiye edilir.


Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Serin ve kuru bir yerde saklayın ve yüksek sıcaklığa, yüksek neme ve doğrudan güneş ışığına uzun süre maruz kalmasını önleyin.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Ciklet Maske cildin beslenmesine, nemlenmesine, gözeneklerin açılmasına destek olur.
Ciklet Maske kutusunda 10 adet maske bulunmaktadır.
Evet. Ciklet maske cildin nemlendirilmesini sağlarken vitamin kokteyli ciklet serum ile diğer cilt sorunları da gidermeniz mümkün.
Ciklet Maskeyi ciklet serumla birlikte kullanırsanız bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Ciklet maske tek başına güçlü bir nemlendirme ve ferahlatma sağlatır.
Ciklet Maskenin bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Cildinizi sabun ya da yüz temizleme jeli ile derinlemesine temizleyin. Maskeyi paketten çıkarın ve açın. Maske kutusuna bir miktar içme suyu doldurun. İçine maskeyi atın ve açılmasını bekleyin. Maskeyi açarak yüzünüze yerleştirin ve 15 dakika kadar yüzünüzde tutun.