Menu
Your Cart

Uraw Saç Keratin Sütü

Uraw Saç Keratin Sütü
Uraw Saç Keratin Sütü
Uraw Saç Keratin Sütü
Uraw Saç Keratin Sütü
Uraw Saç Keratin Sütü
Uraw Saç Keratin Sütü

Uraw Saç Keratin Sütü

Buyer is Responsible for Paying Destination Duty and VAT Incoterms DAP
Yerli Üretim Doğal Ürün Dermo Tested Alcohol Free Geri Dönüşüm
  $22.52

  Uraw Saç Keratin Sütü

  Uraw Saç Keratin Sütü içeriğinde yer alan kimyasal ve sentetik barındırmayan geliştirilmiş Hidrolize Saf Keratin ile saçın güçlenmesine ve beslenmesine destek olurken Mürver ekstratı ile saçın narılmasına katkı sağlar. Demir Dikeni ekstratı boyalı saçlara canlı ve parlak bir görünüm verip elektriklenmenin önlenmesine destek olurken Argan Özü ileyıpranmış saçların gürleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur.

  İçeriği

  Hidrolize Keratin, Demir Dikeni ekstratı, Mürver ekstratı, At Kuyruğu ekstratı, Turp Kökü, Kamelya Yağı, Magnezyum, Çinko, Argan Özü, Vitamin D ve mineraller

  Hidrolize Saf Keratin: PPM özelliği ile saç tellerinin beslenmesine, Yıpranan saçları canlı, parlak görünmesine ve kolay taranmasına destek sağlar. Saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayarak dökülmesini ve kolay kopmasının önlenmesine katkı sağlar. 

  Mürver ekstratı: Saçın güçlenmesine, kırık oluşumunun engellenmesine destek olur. Muhafaza ettiği yoğun E vitamini sayesinde cildin ve saçların E vitamini ihtiyacını karşılanmasına katkı sağlar.

  Demir Dikeni ekstratı: Saçların güçlenmesine, canlı ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Saçlarda kırıkların oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yıpranmış ve boyalı saçların canlı ve parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcı olurken elektriklenmelerin önlenmesine katkı sağlar.

  At Kuyruğu ekstratı: Saç köklerini besleyerek hızlı uzayan saçların bakımına destek olur. Ayrıca içeriğinde bulunan amino asitler ve fitosteroller sayesinde saç ve saç derisindeki yağların azaltılmasına yardımcı olur.

  Argan Özü: Saç derisini ve saçı nemlendiren bu yağ, doğal bir nemlendirici kaynağı olarak bilinir. Bu özelliği ile saç kuruluğu ve kepeklenmeyi önleyici etkisi ile Argan yağı aynı zamanda yıpranmış saçların onarılmasına, canlanmasına ve güçlü görünmesine yardımcı olur.

  Kullanımı

  Saçlarınızı önce iki defa mümkünse Uraw Mavi Şampuan kullanarak sıcak suyla yıkayıp iyice temizledikten sonra havlu ile hafifçe kurutun. Hafif nemli saça Uraw Saç Keratin Sütü'nden bir miktar alıp saç diplerinize, saç uçlarına masaj yaparak iyice yedirin.

  All products that are on sale in our site are available in our stock; Orders placed until 17:00 on weekdays and 12:00 on Saturdays are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for other provinces. If you wish, you can make online payments via credit card or Money Order / EFT on our website or as a single shot with cash or credit card during delivery. By law, there is no option for installment on credit card for cosmetic products. You can pay your orders on all credit cards in one shot.
  Write a review
  Account Name: Uraw Kozmetik Anonim Şirketi
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye Finans Bankası
  Branch Number : 0101
  Account Type : 3634404
  IBAN : TR25 0020 6001 6803 6344 0401 01
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye İş Bankası
  Branch Number : 1230
  Account Type : 0178452
  IBAN : TR33 0006 4000 0021 2300 1784 52
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Bank Of America
  Account Number : 3810 5453 4034
  ABA Routing Number: 026009593
  SWIFT Code: BOFAUS3N
  Tags: uraw , saç , keratin , sütü
  We use cookies in accordance with legal regulations to improve your shopping experience. Privacy & Cookie Policy page.