Menu
Your Cart

Uraw Anti-Varis Serumu

Uraw Anti-Varis Serumu

Uraw Anti-Varis Serumu

Buyer is Responsible for Paying Destination Duty and VAT Incoterms DAP
Yerli Üretim Doğal Ürün Dermo Tested Alcohol Free Geri Dönüşüm
  $26.17

  Uraw Anti-Varis serumu 

  Uraw Anti-Varis serumu varislerle savaşmanızda önemli bir yardımcınız olacak. Formülünde yer alan Ekinezya yağı ile İltihabı azaltmaya, Maydanoz çayı ile toksinlerin atılmasına, At kuyruğu çayı ile kan dolaşımının artmasına, Guggul yağı ile varisli damarların kötü görünümünü azaltılmasına, At kestanesi ile ağrıların azaltılmasına destek olurken Hamamelis yağı ile Vücutta tutulan sıvının uzaklaştırılmasını teşvik eder. 

  İçeriği

  Çoban püskülü: Damarlardaki şişkinliği ve tıkanıklığı gidermeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra, kan damarlarını güçlendirmek ve sıkılaştırmak için de çok faydalıdır.  

  Guggul: Kan damarlarındaki iltihabın giderilmesine varisli damarların kötü görünümünü azaltılmasına destek olur.  

  Ekinezya yağı: İltihabı azaltmaya ve varisli damarların neden olduğu ağrıları geçirmeye yardımcı olmaktadır. 

  At kestanesi: Varisli damarların oluşmasına neden olan dolaşım sorunları için olarak kullanılan at kestanesi iltihap ve ağrıların da azaltılmasına destek olur.  

  Hamamelis (Cadı Fındığı) : Vücutta tutulan sıvının uzaklaştırılmasını teşvik eden ve dolaşımı destekleyen idrar atıcı özelliklere sahiptir. Damarları büzen etkisi kılcal damarlarınızı güçlendirir ve kanın geri dönüş akışını kolaylaştıran kapakçıkların işlevini yeniler. 

  Maydanoz çayı: Maydanoz çayı sıvı tutulması ve iltihaplanmayla ilişkili sorunlar için oldukça önemlidir. Vücudun toksin işlemlerini destekleyen vitamin ve mineraller içerirken, dolaşım sistemine müdahalede bulunan herhangi bir atığın ortadan kaldırılmasını teşvik eder.   

  At kuyruğu çayı: Damarlar aracılığıyla sağlanan dolaşımı artıracak ve ayrıca iltihaplanmayı önlemek adına kılcal damarlarınızı güçlendiren bir bitkidir. 

  Adaçayı: Bu bitki, fazla sıvının yok edilmesini destekler ve ayrıca iltihaplanma süreçini düzenler.   

  Kullanımı

  Bir miktar serumu, Varisli olan ve ağrı hissettiğiniz bölgelere günde bir veya iki kez, tamamen emilene kadar, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapılarak uygulayınız. Tam bir tedavi için, ürünü aralıksız 20 gün boyunca kullanın. Bunu 2-3 aylık dönemler halinde gerektiği şekilde uygulayın. 

  All products that are on sale in our site are available in our stock; Orders placed until 17:00 on weekdays and 12:00 on Saturdays are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for other provinces. If you wish, you can make online payments via credit card or Money Order / EFT on our website or as a single shot with cash or credit card during delivery. By law, there is no option for installment on credit card for cosmetic products. You can pay your orders on all credit cards in one shot.
  Write a review
  Account Name: Uraw Kozmetik Anonim Şirketi
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye Finans Bankası
  Branch Number : 0101
  Account Type : 3634404
  IBAN : TR25 0020 6001 6803 6344 0401 01
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye İş Bankası
  Branch Number : 1230
  Account Type : 0178452
  IBAN : TR33 0006 4000 0021 2300 1784 52
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Bank Of America
  Account Number : 3810 5453 4034
  ABA Routing Number: 026009593
  SWIFT Code: BOFAUS3N
  We use cookies in accordance with legal regulations to improve your shopping experience. Privacy & Cookie Policy page.