Menu
Your Cart

Uraw BB Before make up krem

Uraw BB Before make up krem
Uraw BB Before make up krem
Uraw BB Before make up krem
Uraw BB Before make up krem
Uraw BB Before make up krem
Uraw BB Before make up krem

Uraw BB Before make up krem

Buyer is Responsible for Paying Destination Duty and VAT Incoterms DAP
Yerli Üretim Doğal Ürün Dermo Tested Alcohol Free Geri Dönüşüm
  $20.69

  Uraw BB Before make up krem

  Uraw BB Before Make Up Krem içeriğinde yer alanEuterpe oleacea meyve özü ilegüneşin oluşturduğu hasarın önlenmesine, Ahududu Yağı ile cildin yenilenmesine, Havuç Tohumu ileciltlerde lekelenmelerin oluşmasını önlenmesine katkı sağlar. Formülündeki Brokoli yağınınAntioksidan özelliği sayesinde UV ışınlarının vücudunuz üzerindeki zararlı etkilerinden korumaya destek olurken Centella asiatica özü iledış etkenlerin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır.

  İçeriği

  Euterpe oleacea meyve özü, Centella asiatica özü, Ahududu Yağı, Havuç Tohumu, Buğday yağı, Brokoli yağı, Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, PEG/PPG-20/6 Dimethicone, Styrene/Acrylates Copolymer, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Hexylene Glycol, Zinc Oxide, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polypodium Leucotomos, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide, Camelia Sinensis, Cetyl Dimethicone, Laureth-7, Tocopheryl Acetate, Dichlorobenzyl Alcohol, Mycrococus Lysate, Parfum, Alumina, Phytosphingosine HCI, BHT, Simethicone, Linalool, Triethoxycaprylylsilane, Limonene.

  Euterpe oleacea meyve özü: Bu bitkinin özü cilt yüzeyine sürüldüğünde güneşin oluşturduğu hasarı önlemeye yardımcıdır. Kronik olarak uzun süreli güneş ışığına maruz kalmak cildin bariyer fonksiyonunu çökerten ve nemlenmeyi önleyen etkidedir. Aynı zamanda bu bitki özü cildin canlanmasına ve yaşlanmayla oluşan enerji kaybının telafi edilmesine destek olduğu bilinmektedir.

  Centella asiatica özü: Dış etkenlerin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Cildi onararak cilt bariyerinin güçlenmesine destek olur.

  Ahududu Yağı: İçerdiği A vitamini sayesinde cildin beslenmesine ve cilde canlılık, parlaklık vermesine yardımcı olurken A vitamini ile cildin genç görünmesine destek olur. Güneş ışınlarının cilde zarar vermesini önlenmesine ve antioksidan özelliği ile cildin zararlı maddelere karşı korunmasına katkı sağlar.

  Havuç Tohumu: Havuç, içinde A vitamini kaynağı olan beta karotenlerden bol miktarda bulundurduğu için güneşe karşı hassasiyet gelişmiş ciltlerde lekelenmelerin oluşmasının önlenmesine destek olur. Havuç yağı ve havuç tohumu yağı da bu maddeleri bol miktarda barındırdığından cilde yedirilerek daha hızlı fayda sağlanmasına ön ayak olur.

  Buğday yağı: Buğday yağı D ve E vitamini deposu olduğu için cilt için önemli bir antioksidandır. Güneşten koruyan yağlar ayrıca cildin yenilenerek canlanmasına yardımcı olmaktadır.

  Brokoli yağı: Antioksidan özelliği ile UV ışınlarının vücudunuz üzerindeki zararlı etkilerinden korumasına destek olur.

  Kullanımı

  Uraw BB Krem’den bir miktar alıp makyaja başlamadan 5-10 dakika önce cildinize yedirin. Makyaj malzemesi ve cilt kremi kullanmadan önce temizlenmiş yüze parmak uçlarınız ile uygulayabilirsiniz

  All products that are on sale in our site are available in our stock; Orders placed until 17:00 on weekdays and 12:00 on Saturdays are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for other provinces. If you wish, you can make online payments via credit card or Money Order / EFT on our website or as a single shot with cash or credit card during delivery. By law, there is no option for installment on credit card for cosmetic products. You can pay your orders on all credit cards in one shot.
  Write a review
  Account Name: Uraw Kozmetik Anonim Şirketi
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye Finans Bankası
  Branch Number : 0101
  Account Type : 3634404
  IBAN : TR25 0020 6001 6803 6344 0401 01
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye İş Bankası
  Branch Number : 1230
  Account Type : 0178452
  IBAN : TR33 0006 4000 0021 2300 1784 52
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Bank Of America
  Account Number : 3810 5453 4034
  ABA Routing Number: 026009593
  SWIFT Code: BOFAUS3N
  Tags: uraw , bb , before , make , up , krem
  We use cookies in accordance with legal regulations to improve your shopping experience. Privacy & Cookie Policy page.