Menu
Your Cart

Uraw Çatlak Serumu

Uraw Çatlak Serumu
-28 %

Uraw Çatlak Serumu

Buyer is Responsible for Paying Destination Duty and VAT Incoterms DAP
Yerli Üretim Doğal Ürün Dermo Tested Alcohol Free Geri Dönüşüm
  $20.66
  $28.60

  Uraw Çatlak Serumu  

  Vücut çatlakları hamilelikte, hızlı kilo alıp vermelerde, büyüme çağında sıkça karşılaşın bir sorundur. Uraw Çatlak Serumu bitkisel içeriği ile vücut çatlaklarıyla mücadele etmenize destek olmaktadır. Bitkisel içeriğinde yer alan antioksidan özellikli kakao yağı ile çatlakların azalmasına, Gliserin yağı cildin beslenmesine, Keten yağı ile Çatlak görünümünün hafiflemesine, badem yağı ile dökülmelerin azalmasına destek olurken kantaron yağı ile yara ve yanıklarda iz bırakmama özelliği gösterir.  

  İçeriği

  Kakao yağı, gliserin yağı, keten yağı, badem yağı, saf zeytinyağı, çörekotu yağı, kantaron yağı yağı ve kayısı yağı 

  Kakao yağı: Kakao yağı cilde temas eder etmez içine nüfuz ederek hızla nemlendirmekte ve antioksidan özelliği ile çatlakların azalmasını ve yenilerinin oluşmasını engellemeye destek olur. 

  Gliserin yağı: Gliserin yağı cildi besler, yumuşatır. Damarlara kan pompalar. 

  Keten yağı: Çatlak görünümünü hafifletirken cildin elastikiyetini arttırır. 

  Badem yağı: Vücudun yumuşak ve pırıl pırıl yapan bu yağ Göbekte oluşabilecek kaşıntı, gerilme ve çatlak oluşumuna engel oluyor. Kuruluk ve pul pul dökülmelerin önüne geçiyor. 

  Saf zeytinyağı: Zeytinyağı antioksidanlar ve cildi besleyici unsurlar açısından oldukça zengindir. Bu özellikleri sayesinde pek çok cilt bozukluklarında etkilidir. 

  Çörekotu yağı: Masaj yoluyla ciltte meydana gelen çatlaklar üzerine uygulandığında etki ederek, düzelmesine fayda sağlar. Özellikle doğum sonrasında oluşan çatlaklar için kullanılabilmektedir. 

  Kantaron yağı: Kantoran yağı cilt probleminde etkilidir. Yara ve yanıklarda iz bırakmama özelliği gösterir. Cilt çatlak önleyici bitkisel yağlar arasındaki önemli bir yere sahiptir. 

  Kayısı yağı: Cilt çatlaklarını engeller , cildi temizler, akneleri yok eder aynı zamanda kırışıklık giderici ve en önemlisi cilt için gerekli olan, nemlendirmeyi sağlaması ile cilt çatlakları giderici bitkisel yağlar içinde oldukça önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

  Kullanımı

  Hamilelik süreci ve sonrasında sabah akşam günde iki kere olacak şekilde çatlakların olduğu bölgelere ve göbek, kalça, ve göğüslere masaj yaparak uygulayınız. Cilde yumuşaklık sağlayan dokusu sayesinde masaj yağı olarak da kullanıma uygundur. 

  All products that are on sale in our site are available in our stock; Orders placed until 17:00 on weekdays and 12:00 on Saturdays are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for other provinces. If you wish, you can make online payments via credit card or Money Order / EFT on our website or as a single shot with cash or credit card during delivery. By law, there is no option for installment on credit card for cosmetic products. You can pay your orders on all credit cards in one shot.
  Write a review
  Account Name: Uraw Kozmetik Anonim Şirketi
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye Finans Bankası
  Branch Number : 0101
  Account Type : 3634404
  IBAN : TR25 0020 6001 6803 6344 0401 01
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye İş Bankası
  Branch Number : 1230
  Account Type : 0178452
  IBAN : TR33 0006 4000 0021 2300 1784 52
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Bank Of America
  Account Number : 3810 5453 4034
  ABA Routing Number: 026009593
  SWIFT Code: BOFAUS3N
  We use cookies in accordance with legal regulations to improve your shopping experience. Privacy & Cookie Policy page.