Menu
Your Cart

Uraw Ödem Atıcı Serum

Uraw Ödem Atıcı Serum
-28 %

Uraw Ödem Atıcı Serum

Buyer is Responsible for Paying Destination Duty and VAT Incoterms DAP
Yerli Üretim Doğal Ürün Dermo Tested Alcohol Free Geri Dönüşüm
  $17.04
  $23.74

  Uraw Ödem Atıcı Serum

  Vücutta oluşan şişkinliklerle başı dertte olanlar için Uraw Ödem Atıcı serum önemli bir yardımcıdır. Bitkisel içeriğinde yer alan Kantaron otu yağı ile şişliklerin inmesine, kefr ile ödemin oluşmasını engellenmesine, yaban mersini ile ödemin atılmasına ve rezene ile kolajen yapının oluşmasını sağlayarak cildi canlanmasına destek olur. 

  İçeriği

  Yeşil çay, adaçayı, ıhlamur, kantaron otu, anason, biberiye, yulaf, rezene, Kayısı, ananas, salatalık, yaban mersini, maydanoz, süt, kefir, turp, yulaf, biberiye. 

  Kantaron otu yağı: Güçlü bir antioksidan olduğundan vücutta ödem birikmesinin engellenmesine ve oluşan şişliklerin inmesine fayda sağlar. Vücudun hem içinde hem dışında bulunan bakteri ve parazitleri temizleyerek iltihapları önler. 

  Kefir, süt: Kefir ve süt içindeki zengin kalsiyum vücut sıvılarında mineral dengesini sağlayarak ödemin oluşmasını engeller. Sağlıklı beslenmenize ve ödem oluşumuna engel olur. 

  Salatalık: Beta karoten ve C vitamini gibi antioksidanları içeriğinde barındıran salatalık, vücut suyunu dengede tutar, ödemin oluşmasını engeller. 

  Yaban mersini: Ödem oluşmasına en çok da lif içeren besinler faydalıdır. A,B,C vitaminleri ile yüksek oranda lif içeren yaban mersini sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar, kabızlığı önler, sindirimi hızlandırdığı için de ödemin atılmasında oldukça faydalıdır. 

  Yulaf: Yulafın yapısında bulunan beta glukan sayesinde bağırsak hareketlerinin artmasına, dolaşımın ve sindirimin hızlanmasına, dolayısıyla vücuttan ödemin atılmasına yardımcı olur. 

  Rezene: İdrar söktürücü özelliği olduğu için ödem oluşumunu engeller. C vitamini bakımından zengin olan rezene çayı, cilt dokusunu yeniler ve kolajen yapının oluşmasını sağlayarak cildi canlandırır. Vitamin ve mineral bakımından zengin olduğundan olası enfeksiyonlara karşı bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olarak vücudu korur.  

  Kullanımı

  Ödemli ve şişliklerin olduğu bölgelere 3-4 damlar sürülerek uygulanır. Rahatsızlığın durumuna göre serumun günde 2-3 kez uygulanması mümkündür. 

  All products that are on sale in our site are available in our stock; Orders placed until 17:00 on weekdays and 12:00 on Saturdays are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for other provinces. If you wish, you can make online payments via credit card or Money Order / EFT on our website or as a single shot with cash or credit card during delivery. By law, there is no option for installment on credit card for cosmetic products. You can pay your orders on all credit cards in one shot.
  Write a review
  Account Name: Uraw Kozmetik Anonim Şirketi
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye Finans Bankası
  Branch Number : 0101
  Account Type : 3634404
  IBAN : TR25 0020 6001 6803 6344 0401 01
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye İş Bankası
  Branch Number : 1230
  Account Type : 0178452
  IBAN : TR33 0006 4000 0021 2300 1784 52
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Bank Of America
  Account Number : 3810 5453 4034
  ABA Routing Number: 026009593
  SWIFT Code: BOFAUS3N
  We use cookies in accordance with legal regulations to improve your shopping experience. Privacy & Cookie Policy page.