Menu
Your Cart

Uraw Pudralı Krem

Uraw Pudralı Krem
Uraw Pudralı Krem
Uraw Pudralı Krem
Uraw Pudralı Krem
Uraw Pudralı Krem
Uraw Pudralı Krem

Uraw Pudralı Krem

Buyer is Responsible for Paying Destination Duty and VAT Incoterms DAP
Yerli Üretim Doğal Ürün Dermo Tested Alcohol Free Geri Dönüşüm
  $24.04

  Uraw Pudralı Krem

  Uraw Pudralı Krem içeriğindeki transparan özellikli mineral pudrası; hafif, ipeksi bir doku oluşturmaya destek olması için üç kez öğütülerek oluşturulmuştur. Fazla yağın emilmesine ve cildin pürüzsüz gözükmesine yardımcı olur. Ayrıca içeriğinde yer alan Buğday Unu İnce çizgileri ve gözenekleri doldururken Misket gül yağı ciltte kızarıklık görünümünün oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Formülündeki Kafur yağı ile akne karşıtı etki sağlarken Roma papatyası ile cildin ferahlamasına destek olur.

  İçeriği

  Mikro ince mineral pudrası, Roman papatyası yağı, misket gül yağı, lavanta yağı, kafur yağı, moringa yağı, lifli defne yağı, doğal E-vitamini, buğday unu

  Buğday unu: Cildin ihtiyacı olan besinleri sağlarken, yağlanmanın azalmasına, nemlenmesine, cilde esneklik kazandırılmasına ve gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur.

  Roma papatyası: Roma papatyası cildi ferahlatırken, cildi canlandırır ve olumsuz dış etmenlerden korunmasına yardımcı olur.

  Misket gül yağı: Popüler bir ölü deri temizleme yağıdır ve yüze doğal ve sağlıklı görünen bir parlaklık verilmesine destek olur. Ciltteki yaşlanma belirtilerinin önlenmesine katkı sağlar.

  Kafur yağı: Kafur esansiyel yağı, ciltte kir birikimini önleyerek ve akneye eğilimli cilde fayda sağladığı bilinmektedir. Hassas ve kuru ciltleri nemlendirme etkisi ile rahatlatır.

  Moringa yağı: Nemlendirici ve detoks etkisi, dış etkenlerden dolayı oluşan kirlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

  Kullanımı

  Uraw Pudralı Kremi kullanırken yüzünüzün belli noktalarına ince bir tabaka halinde alıp sürdükten sonra aşağıdan yukarı doğru hafif masaj hareketleri ile yediriniz. Cildinizin temiz ve hafif nemli olması etkisini artıracaktır. Sadece yüze değil boyun ve dekolte bölgesine de inerek uygulayabilirsiniz.

  All products that are on sale in our site are available in our stock; Orders placed until 17:00 on weekdays and 12:00 on Saturdays are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for other provinces. If you wish, you can make online payments via credit card or Money Order / EFT on our website or as a single shot with cash or credit card during delivery. By law, there is no option for installment on credit card for cosmetic products. You can pay your orders on all credit cards in one shot.
  Write a review
  Account Name: Uraw Kozmetik Anonim Şirketi
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye Finans Bankası
  Branch Number : 0101
  Account Type : 3634404
  IBAN : TR25 0020 6001 6803 6344 0401 01
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Türkiye İş Bankası
  Branch Number : 1230
  Account Type : 0178452
  IBAN : TR33 0006 4000 0021 2300 1784 52
  Türkiye Finans
  The name of the Bank : Bank Of America
  Account Number : 3810 5453 4034
  ABA Routing Number: 026009593
  SWIFT Code: BOFAUS3N
  Tags: uraw , pudralı , krem
  We use cookies in accordance with legal regulations to improve your shopping experience. Privacy & Cookie Policy page.