Entele Krem

Satış Fiyatı
$19,75
Tüm ECZANELERDE

Uraw Entele Saç Bakım Kremi içeriğinde yer alan entele bitkisi sayesinde saç dökülmesini önler. Hızlı uzayan saçlara bakım yapar. Saçların canlı görünmesine ve beslenmesine yardımcı olur. Saçların güçlenmesine ve saç dökülmelerinin önlenmesine katkı sağlar. 

Faydaları

  • Saç derisinde hızlı emilimi sayesinde, saçların güçlenmesini sağlar.
  • Saç dökülmesini önler, saçların gür görünmesine yardımcı olur.
  • İnce saçların güçlenmesine destek olurken saçın ihtiyacı olan nemi verir.
  • Saç dökülmelerini önlerken sebum oranını dengeler.
  • Saç ve saç diplerinin nefes almasını sağlar.


Kullanımı

Yeteri kadar kremi saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. İyice köpürttükten sonra bol su ile durulayınız. İyi bir sonuç almak için düzenli kullanınız.

Uyarılar

Saçlarınızı şampuan ile yıkayıp durulayın. Sonrasında Uraw Entele Saç Bakım Kremi’nde bir miktar alarak saça ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. En az 3 dakika saçlarınızda beklettikten sonra durulayın. Şampuan seçiminizde Uraw Entele Şampuan kullanmanız, saç bakımınızda daha etkili sonuçlar verecektir.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Entele Bitkisi

Entele Bitkisi

Bitkinin içerisinde bulunan salisik asit ile saçlara bakım yapar, saç dökülmesini önler, saçı besler ve hızlı uzayan saçlara bakım yapar.

Elastikiyet

Elastikiyet

Olağanüstü güç ve elastikiyet sayesinde saçın derinliklerine tutunurlar.

Kolajen

Kolajen

İçeriğindeki kolajen sayesinde saçlara hacim verir ve dolgun görünüm sağlar.

Dayanıklılık

Dayanıklılık

Saçların iç yapısına nüfuz edilerek nem ve dayanıklılık sağlanır.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Entele Krem’in bitkisi özlü Krem içeriğinde yüksek miktarda yer alan Entele Otu içerisinde bulunan salisik asit saçlara bakım yapar, saç dökülmesini önler, saçı besler ve hızlı uzayan saçlara bakım yapar.
Entele Krem’i saçlarına bakım yapmak isteyenler, saça elastikiyet kazandırmak isteyenler, saç dökülmesini önlemek, saçı canlı görünmesini isteyenler kullanabilir.
Entele Krem’in tüm saç tiplerinde kullanımı etkilidir.
Entele Krem saç dökülmesine etkisi ilk kullanımla birlikte görülür. Düzenli kullanımda saç dökülmesini önler.
Entele Krem içeriğinde yer alan Entele bitkisini hızlı uzayan saçlara bakım yapar, saçın elastikiyetini arttırır ve saçın canlı görünmesine yardımcı olur. Saçın hacimli görünmesine yardımcı olur.
Saç sorunlarınızda daha hızlı sonuç almak için Uraw Entele Saç Şampuanı kullanmanız daha etkili sonuçlar almanızı sağlar.
Saçlarınızı Şampuan ile yıkayıp durulayın. Sonrasında Uraw Entele Saç Bakım Kremi’nde bir miktar alarak saça ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. En az 3 dakika saçlarınızda beklettikten sonra durulayın. Şampuan seçiminizde Uraw Entele Krem kullanmanız, saç bakımınızda daha etkili sonuçlar verecektir.