Entele Şampuan

Satış Fiyatı
139,00₺
Tüm ECZANELERDE


Uraw Entele Saç Bakım Şampuanı entele bitkisi sayesinde hızlı uzayan saçlara bakım yapar, saç tellerinin güçlü olmasına destek olurken saçların normalden fazla yağlanmasını kontrol altına alarak saçın parıldamasına yardımcı olur.


Faydaları

  • Hızlı uzayan saçlara bakım yapar.
  • Kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.
  • Saçlara bakım yapar ve besler.
  • Saçların normalden fazla yağlanmasını kontrol altına alarak saçın parıldamasına yardımcı olur.
  • Saçların güçlenmesine ve saç dökülmelerinin önlenmesine katkı sağlar.


Kullanımı

Yeteri kadar şampuanı saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. İyice köpürttükten sonra bol su ile durulayınız. İyi bir sonuç almak için düzenli kullanınız.


Uyarılar

Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ambalajında saklayınız. Harici kullanım içindir.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Entele Bitkisi

Entele Bitkisi

Bitkinin içerisinde bulunan salisik asit ile saçlara bakım yapar, saç dökülmesini önler, saçı besler ve hızlı uzayan saçlara bakım yapar.

Saç Güçlendirme

Saç Güçlendirme

Zayıf ve mat saçları güçlü ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Kepek Önleme

Kepek Önleme

Kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Saç Gürleştirme

Saç Gürleştirme

Saç tellerini hacimli ve gür görünmesine yardımcı olur.

Daha Sağlıklı Saçlar

Daha Sağlıklı Saçlar

Vitamin, mineral ve proteinler sayesinde saçların yıpranmasını önlerken bakımlı ve canlı bir görünüm sağlar.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Entele Şampuan’ın bitkisi özlü şampuan içeriğinde yüksek miktarda yer alan Entele Otu ile saç büyümesini artırmaya yardımcı olabileceği gibi saç dökülmesi, kepek ve kırılmış saç uçlarına fayda sağlayabilmektedir.
Entele Şampuan’ı saçlarını daha hızlı uzatmak isteyenler, saç dökülmesini azaltmak, saçı canlandırmak ve kepek sorununu çözmek isteyenler kullanabilir.
Entele Şampuan’ın tüm saç tiplerinde kullanımı etkilidir.
Entele Şampuan saç dökülmesine etkisi ilk kullanımla birlikte görülür. 4-5 kullanım sonrasında saçın dökülmesi yüksek oranda azaldığı görülmüştür.
Entele Şampuan içeriğinde yer alan Entele bitkisinin saçın uzamasına ciddi oranda katkıda bulunduğu görülmüştür.
Herhangi bir saç kremi kullanmanızda bir sakınca olmadığı gibi daha hızlı sonuç almak için Uraw Entele Saç Kremi kullanmanız daha etkili sonuçlar almanızı sağlar.
Entele Şampuan bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Şampuanı, ıslak saç ve saç diplerine hafif masaj ile uygulayınız. Birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız.