Parfümlü El Kremi

Satış Fiyatı
$15,75
Tüm ECZANELERDE

Kuru ve çatlamış eller için şimdi hem yoğun nem sağlayarak kuruluğun ve çatlakların önüne geçecek hem de harika kalıcı kokusuyla gün boyu güzel kokan ellere ulaştıracak bir krem var.


Faydaları:

Hızlı emilimiyle saniyeler içinde elleri yumuşatır.

Yoğun nem etkisiyle gün boyu kalıcı yumuşaklık sağlar.

Çatlak, pul pul dökülen el ve parmaklara iyi gelir.

Soğuk ve aşırı sıcak günlerde bile elleri yumuşacık ve pürüzsüz hale getirir.

Benzersiz ve 24 saat kalıcı kokusuyla gün boyu güzel kokan ellere ulaştırır.

Tırnakları besler ve güçlendirir.

Kullanımı:

Ufak bir miktarı ellerinizin ön ve arkasına, parmak aralıklarına uygulayın. Krem cildiniz tarafından emilene kadar, tırnak çevresine ve bileklere doğru masaj yapın.


Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Uraw Parfümlü El Kremi ellere özel yoğun nem sağlar ve kuru, çatlamış ellere bakım yaparak yumuşaklığa ulaşmasına destek olur. Parfümsü kokusu ile gün boyu ellerin güzel kokmasını sağlar.
Uraw Parfümlü El Kremi kuruyan, pullanan, kızaran, tahriş olan ellerde etkilidir. Yoğun nem etkisiyle elleri yumuşacık yapar.
Uraw Parfümlü El Kremi hijyen sağlamak için kullanılan dezenfektan, kolonya, çamaşır suyundan yıpranan ellerin eski güzelliğine kavuşmasına katkı sağlar.
Uraw Parfümlü El Kremi’nin bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Uraw Parfümlü El Kreminden ufak bir miktarı ellerinizin ön ve arkasına, parmak aralıklarına uygulayın. Krem cildiniz tarafından emilene kadar, tırnak çevresine ve bileklere doğru masaj yapın.