Mor Şampuan

Satış Fiyatı
150,00₺
Tüm ECZANELERDE

Uraw Mor Şampuan işlem görmüş, boyadan, fönden, maşadan, röfleden, tozdan, kirden aşırı yıpranmış saçlara bakım yaparak onarılmasına, daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı bir şampuandır. İçeriğinde bitkisel argan yağı ve keratin bulunan mor şampuan düzenli kullanımla birlikte saç tellerinin beslenmesine, yıpranan saçların canlı, parlak görünmesine ve kolay taranmasına destek sağlar.

Faydaları

 • Aşırı yıpranmış saçları onararak daha bakımlı ve canlı görünmesine katkı sağlar.
 • Yıpranmış ve boyalı saçların canlı ve parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcı olurken elektriklenmelerin önlenmesine katkı sağlar.
 • Saçların gür ve dolgun görünmesine yardımcı olur.
 • Argan yağı ve keratin ile saçın dış etkenlere karşı korunmasına ve saç derisinin nemlenmesine destek olur.
 • Sebum dengesinin sağlanmasına ve saç dökülmesinin önlenmesine katkı sağlar.
 • Kullanımı

  Yeteri kadar şampuanı saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekleyin. İyice köpürttükten sonra bol su ile durulayınız. İyi bir sonuç almak için düzenli kullanınız.

  Uyarılar

  Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ambalajında saklayınız. Harici kullanım içindir.


Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Aşırı Yıpranmış Saçlar

Aşırı Yıpranmış Saçlar

Boyadan, fönden, maşadan, röfleden, tozdan, kirden aşırı yıpranmış saçlara bakım sağlar.

Parıldayan Saçlar

Parıldayan Saçlar

Saçların parlak gözükmesine destek olurken saçları nemlendirir ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Saç Dökülmesini Önleme

Saç Dökülmesini Önleme

Saç derisinin beslenmesine ve güçlenmesine, saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Keratin

Keratin

Keratin saç telini çevresel etkenlere karşı korumaya alırken onarımını sağlar. Saçları güçlendirir.

Argan Yağı

Argan Yağı

Boyalı saçlar için uzun süre boyanın kalıcı olmasını sağlar. Saçlara kökten uca bakım yapar.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Mor şampuan yıpranmış saçların onarılmasına destek olan şampuandır. Boyalı saçların canlı ve parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcı olurken elektriklenmelerin önlenmesine katkı sağlar. Saç tellerinin beslenmesine, yıpranan saçları canlı, parlak görünmesine ve kolay taranmasına destek sağlar.
Saçları boya, renk açıcı, maşa gibi işlemlerden yıpranmış kişiler, saç dökülmesini ve kepeklenmesini önlemek isteyenler, saçların elektriklenmesini önlemek ve saçların kolay taranmasını isteyenler kullanabilir.
Mor şampuan bileşeninde birçok temel bileşenin yanında Argan yağı ve keratin bulunur. Argan yağı Saç köklerinin ve uçlarının beslenmesine fayda sağlarken keratinise saç telini çevresel etkenlere karşı korumaya alırken onarımını sağlar.
Yeteri kadar şampuanı saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekleyin. İyice köpürdükten sonra bol su ile durulayınız. Düzenli kullanınız.