Silver Face Gümüş Kozmetik Seti

Satış Fiyatı
$122,25
Tüm ECZANELERDE

Silver Face Gümüş Parçacıklı Peeling (50 ml)

Silver Face Gümüş Peeling cildin üzerindeki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüz hale gelmesine ve kırışıklıkların giderilmesini destekler. Cildin doğal onarımını ve yenilenme sürecini destekler.Her cilt tipine uygundur.

İçerik: Saf su, BentonitKil, Gümüş Suyu, Bal, Acı Badem yağı, Vitamin E, Mentol ve Koruyucu.

Kullanım Şekli; Silver Face Gümüş Peeling için en ideal zaman uyku öncesidir. Yüzünüzü Silver FaceGümüş Suyu ile veya cildinize uygun temizleme ürünü ile temizleyin. Peeling i yüzünüze uygulayın ve 1-2 dakika dairesel hareketlerle hafif masaj yapın. İşlem bittikten sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Haftada iki kere kullanımı önerilir.

Peeling sonrası cildinizi dinlenmeye bırakın. İsteğe bağlı olarak Silver Face Gümüş Kremi ile besleme yapabilirsiniz.

Uyarılar

Hassas ciltlerde nadiren kısa süreli kızarıklığa yol açabilir. Birkaç kullanımdan sonra bu kızarıklık daha az seviyeye ulaşacaktır. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

Saklama Şartları: Serin ve gün ışığı almayan yerde saklayınız.

Silver Face Gümüş Parçacıklı Besleyici Bakım Kremi (50ml)

Silver Face Gümüş Kremi cildin beslenmesine, pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Güneş ışınlarına karşı cildinizin korunmasına yardımcı olur. Cildi nemlendirir, yumuşatır ve ciltteki ton farklılıklarını eşitlemeye yardımcı olur. Her cilt tipine uygundur.

İçerik: Saf su, Bentonit kili, Saf Gümüş, Bal, Acı Badem yağı, Bitkisel Gliserin, Kakaoyağı, Shea yağı, Vitamin E, Stearik asit, Mentol ve Koruyucu

Kullanım Şekli: Silver Face Gümüş Suyu ile cilt temizlendikten sonra Silver Face Gümüş Kremi masaj yaparak cilde uygulanır. Kremin cildiniz tarafından emilmesi 1-2 dakika sürebilir. Sabah akşam düzenli kullanılması önerilir.

Uyarılar: Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

Saklama Şartları: Serin ve gün ışığı almayan yerde saklayınız.

Silver Face Gümüş Suyu 150 ppm (200ml)

Silver Face Gümüş Suyu cildimizi temizlemek, nemlendirmek ve beslemek amaçlı kullanılması gereken bir cilt bakım ürünüdür. Cilt yüzeyinde bulunan kir, yağ ve makyaj kalıntılarının temizlenmesine yardımcı olur. Cildin canlı ve parlak görülmesini desteklerken ölü hücrelerin ciltten atılmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda gözeneklerde oluşan kir birikimini önler ve daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenizi hedefler. Nemlendirme ve besleme için cildi hazırlar. Her cilt tipinde günlük kullanım için uygundur.

İçerik: Saf su (0,00 ppm), Gümüş Suyu(150 ppm)

Uyarılar: Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ile temasından kaçınınız.

Saklama Şartları: Serin ve gün ışığı almayan yerde saklayınız. Metal ile temas ettirilmemelidir. Şişenin içine hiçbir şekilde yabancı cisim (su dahil) karıştırmayınız.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.