Silver Face Gümüş Pelling

Satış Fiyatı
$39,75
Tüm ECZANELERDE

Silver Face Gümüş Peeling cildin üzerindeki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüz hale gelmesini ve kırışıklıkların giderilmesini destekler. Cildin doğal onarımını ve yenilenme sürecini destekler. Her cilt tipine uygundur.

İçeriği

Saf su, BentonitKil, Gümüş Suyu, Bal, Acı Badem yağı, Vitamin E, Mentol ve Koruyucu.

Kullanım Şekli

Silver Face Gümüş Peeling için en ideal zaman uyku öncesidir. Yüzünüzü Silver Face Gümüş Suyu ile veya cildinize uygun temizleme ürünü ile temizleyin, peelingi yüzünüze uygulayın ve 1-2 dakika dairesel hareketlerle hafif masaj yapın. İşlem bittikten sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Haftada iki kere kullanımı önerilir.

Peeling sonrası cildinizi dinlenmeye bırakın. İsteğe bağlı olarak Silver Face gümüş kremi ile besleme yapabilirsiniz.

Uyarılar:

Bazı ciltlerde kullanım esnasında hafif kızarıklık olabilir. Bu oluşan kızarıklık endişe edilecek bir durum değildir, Kan dolaşımının hızlandığını gösterir. 15-20 dakika içerisinde kızarıklık gider ve cildiniz yumuşamaya başlar. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

Saklama Şartları

Serin ve gün ışığı almayan yerde saklayınız./p>

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.