Silver Face Gümüş Suyu

Satış Fiyatı
$32,25
Tüm ECZANELERDE

Silver Face Gümüş Suyu, cildimizi temizlemek,nemlendirmek ve beslemek amaçlı kullanılması gereken bircilt bakım ürünüdür. Cilt yüzeyinde bulunan kir, yağ ve makyaj kalıntılarının temizlenmesine yardımcı olur. Cildin canlı ve parlak görünmesini desteklerken ölü hücrelerin ciltten atılmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda gözeneklerde oluşan kir birikimini önler ve daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenizi hedefler. Nemlendirme ve besleme için cildi hazırlar. Her cilt tipinde günlük kullanım için uygundur.

İçeriği

Saf su (0,00 ppm), Gümüş Suyu(150 ppm)

Uyarılar

Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ile temasından kaçınınız.

Saklama Şartları:

Serin ve gün ışığı almayan yerde saklayınız. Metal ile temas ettirilmemelidir. Şişenin içine hiçbir şekilde yabancı cisim (su dahil) karıştırmayınız.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.