Vitamin E + Ginseng Cilt Bakım Kapsülü 10 Adet

Satış Fiyatı
45,00₺
Tüm ECZANELERDE

VİTAMİNE + GİNSENG CİLT BAKIM KAPSÜLÜ

Uraw Cilt bakım kapsülleri serisinden Vitamin E ve Ginseng içeren bu mini kapsüller; cildinizin aydınlanmasına katkı sağlarken özellikle lekelerle savaşmanızda önemli bir yardımcınızdır. Ciltteki UV hasarını azaltmada fayda sağlarken güneşin neden olduğu lekeleri ve kızarıklıkları önlemeye ve gidermeye katkı sağlar.


Faydaları:


Cilt tonunun aydınlanmasını sağlarken lekelerin azalmasına destek olur.

Leke oluşumunun önlenmesine destek olur.

Ciltte oluşabilen yanık, yara izlerinin azalmasına yardımcı olur.

Siyah nokta ve kızarmalarda etkilidir.

Cildin kendini yenileme sürecine iyi bir katkı sağlar.


bölümü:

 

Lekelere Karşı Etkisi
Ciltte oluşmuş lekelerin giderilmesine ve oluşabilecek lekelerin önlenmesine destek olur.


 

Cilt Dokusunu Yenileme
Güneşin ve çevresel etmenlerin etkisi ile yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine imkan tanır.


Renk Tonu Eşitleme


Cilt dokusunu sıkılaştırıp, cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlarken cilt izlerinin giderilmesine katkı sağlar.


Nem seviyesini artırması


Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı desteklerken cildin daha uzun süre nemli kalmasına katkı sağlar.


 
Kullanımı:
Kapsülü çevirerek açın. Parmak uçlarınızı kullanarak lekeli ya da hasarlı bölgelere uyarlayın.


 Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Gözler, dudaklar ve mukoza ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Negatif reaksiyon gözlenmesi durumunda kullanımını durdurunuz. SSS


 Vitamin E Kapsülleri
 etkilerinelerdir?


Vitamin E Kapsülleri
lekelerin azalmasına destek olurken leke oluşumunun önlenmesine katkı sağlar. Ciltte oluşabilen yanık, yara izlerinin azalmasına yardımcı olur.


Vitamin E Kapsülleri
 tüm cilt tipleri için uygun mudur?
Vitamin E Kapsülleri kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt ve normal cilt gibi tüm ciltlerde aynı etkiyi gösterebilmektedir.

Vitamin E Kapsülleri en etkili sonuç almak için kaç gün kullanmalıyım?

Vitamin E Kapsülleri etkisi leke yoğunluğunuza göre kullanımınızda değişiklik gösterir. En etkili sonuçları görmek için 1 ay kullanmanız tavsiye edilir.

Vitamin E Kapsülleri hangi bölgelerde kullanılır?

Vitamin E Kapsülleri göz çevresi, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerini, gıdı ve boyun sarkmalarında kullanabilirsiniz.

Vitamin E Kapsüllerinin 
yan etkileri bulunur mu?
Vitamin E Kapsülleri tüm cilt tiplerine uygun yumuşak yapısı ile herhangi bir irritasyon ve tahrişe sebep olmadığı görülmüştür.

Vitamin E Kapsülleri nasıl kullanılır?
Vitamin E Kapsülü çevirerek açın. Parmak uçlarınızı kullanarak lekeli ya da hasarlı bölgelere uyarlayın.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.