Gümrük ve Vergiler

Sitemizden sipariş verirken, ürünün varış yerine yasal olarak alınabileceğini garanti etmek sizin sorumluluğunuzdadır.


Alıcı, kaydın ithalatçısıdır ve varış yerindeki tüm yasa ve düzenlemelere uymalıdır. Türkiye dışına gönderilen emirler, varış ülkesi tarafından uygulanan ithalat vergileri, gümrük vergileri ve ücretlere tabi olabilir. Uluslararası bir gönderi alıcısı, bir gönderi alıcının ülkesine ulaştığında konulan ithalat vergileri, gümrük vergileri ve ücretlere tabi olabilir.

Gümrük işlemleri için ek masraflar alıcı tarafından yerine getirilmelidir; Uraw Cosmetics'in bu maliyetler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur,  Uraw Cosmetics  var olacak maliyet onlarının ne olabileceğini tahmin edemez.

Gümrük politikaları geniş çeşitlilik gösterir; Daha fazla bilgi için yerel gümrük idareniz ile iletişime geçmelisiniz. Gümrük işlemleri gerektiğinde, orijinal teslimat tahminlerimizin ötesinde gecikmelere neden olabilir.

• Bazı ülkeler veya bölgelerdeki gümrük ofisleri, bir gönderiyi serbest bırakmadan önce belirli bir tanımlama şekli sağlamak için kayıt ithalatçısı gerektirir. Benzersiz Kimlik Numarası, CPF veya Vergi Kimliği gibi bir kimlik numarası girmeniz gerekebilir.

 • Kimlik numarası gerektiren ülkeler / bölgeler şunlardır: Brezilya, Şili, Çin, Ekvador, Hindistan, İsrail, Peru, Katar, Güney Afrika, Güney Kore, ve Tayvan