Böğürtlenli Sirke & Saç Toniği

Satış Fiyatı
$17,25
Tüm ECZANELERDE

Uraw Böğürtlenli Sirke ve Saç Toniği ile saçınızın hak ettiği değeri verin. Böğürtlenin keratin etkisi ile saç dökülmelerin azalmasına yardımcı olurken sirke ile saçları onarır, mat ve solgun görünümün giderilerek saçların daha canlı ve parlak olması hedeflenir. Böğürtlen kokusu ile saçın ve saç derisinin uzun süre hoş kokmasına neden olur.

Faydaları

  • Saç dökülmesinin azalmasına destek olur.
  • Saçlara ışıltı ve parlaklık verir.
  • Mat ve solgun görünümü giderir.
  • Sağlıklı ve canlı saçlara kavuşturur.
  • Saçların kolay taranmasını sağlar.


Kullanımı

Her sabah temiz saça saç diplerini nemlendirecek kadar masaj yaparak uygulayın. Durulamayın, şekil vererek gün boyu saçınızda kalmasını sağlayın.

Uyarılar

Harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Gözlerle temasından kaçınınız. İstenmeyen bir etki görülmesi halinde kullanmayı durdurunuz, bir uzmana danışınız.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Böğürtlen

Böğürtlen

Böğürtlende bulunan C vitamini, daha sağlıklı saçlara sahip olmaya katkıda bulunan kolajen oluşumuna yardımcı olan ana bileşendir.

Cansızlık

Cansızlık

Kokusuz sirke saç dökülmeleri, matlaşma ve cansızlık sorunlarında etkilidir. Kireç ve diğer solmaya sebep olan faktörlere karşı saçları onarır ve korur.

Mis kokan saçlar

Mis kokan saçlar

Yoğun papatya kokusu ile saçların gün boyu ve yoğun bir şekilde kokmasını sağlar.

Saç dökülmesi

Saç dökülmesi

Saç dökülmelerinin azalmasına ve saç köklerinin yeniden canlanmasına destek olur.

Canlandırma

Canlandırma

İşlem görmüş, yıpranmış, boyalı, hasarlı saçların onarılarak eski canlılığına kavuşmasına destek olur.

Kırılmayı Önleme

Kırılmayı Önleme

Kırılmayı önlemek için saçı anında açar ve daha kolay taranır bir hale getirir.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

İçerdiği antioksidanlar sayesinde çevrenin saç üzerindeki zararlı etkilerinin yanı sıra kafa derisi enfeksiyonları riskini de azaltır. Saça hacim verirken parlaklık sağlar.
İlk kullanımla birlikte saçlardaki yumuşaklığı ve parlaklığı görürsünüz. Düzenli kullanımla birlikte hasarlı saçların onarım etkisi saç sorunlarınızın yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.
Mat, kuru, solgun, yıpranmış, hasarlı, cansız saç sorunu olanlar ya da daha canlı daha ışıltılı saçlara ulaşmak isteyenler kullanabilir.
Hayır. Sirkenin saça olan faydalarından yararlanılır, bildiğiniz mutfakta kullanılan sirkelerinden farklı bir yapıda olduğu için keskin bir kokuya neden olmaz.
Kalıcı Böğürtlenli kokusu ile saçın ve saç derisinin uzun süre hoş kokmasına neden olur.
Uraw Böğürtlenli Sirke ve Saç Toniğin bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Her sabah temiz saça saç diplerini nemlendirecek kadar masaj yaparak uygulayın. Durulamayın, şekil vererek gün boyu saçınızda kalmasını sağlayın.