Altın Şampuan

Satış Fiyatı
$44,85
Tüm ECZANELERDE

Uraw Altın Şampuan ile saçlarda canlanma zamanı! Bu özel formülün içeriğinde yer alan 24K Altın partikülleri hasarlı saçların onarılması için gerekli etkiyi sağlarken saçların hiç olmadığı kadar bakımlı, sağlıklı ve canlı olmasına katkı sağlar. Altın Şampuan bildiğiniz tüm şampuanlardan farklı. Altın gibi ışıldayan saçlar için siz de deneyin.

Faydaları

  • Saçları kat be kat güçlendirir.
  • Dökülmesinin, kırılmasının önüne geçer.
  • Saçları kökten uca besler, harika bir yumuşaklık verir.
  • Altın gibi parıldayan, ışık saçan saçar yaratır.
  • Aşırı Hasarlı saçların onarılmasına destek sağlar.


Kullanımı

Yeteri kadar şampuanı saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. İyice köpürdükten 2-3 dakika sonra bol su ile durulayınız. Etkili bir sonuç almak için düzenli kullanınız.

Uyarılar

Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ambalajında saklayınız. Harici kullanım içindir.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

24K Altın Partikülleri

24K Altın Partikülleri

İçeriğinde yer alan gerçek 24K Altın partikülleri profesyonel bir bakım sağlayarak hasarlı saçların onarılmasında ve çok güçlü saçlara ulaşılmasında etkilidir.

Saç dökülmesi

Saç dökülmesi

Saç dökülmelerinin azalmasına ve saç köklerinin yeniden canlanmasına oldukça destek olur.

Boyalı Saçlar

Boyalı Saçlar

İşlem görmüş, yıpranmış, boyalı, hasarlı saçların onarılarak eski canlılığına kavuşmasına destek olur.

İnce Telli Saçlar

İnce Telli Saçlar

İnce telli, zayıf, kırılgan saçları kalınlaştırarak güçlendirir.

Matlaşma

Matlaşma

Matlaşma ve cansızlık sorunlarında etkilidir. Kireç ve diğer solmaya sebep olan faktörlere karşı saçları onarır ve korur.

Işıldayan Saçlar

Işıldayan Saçlar

Saçları canlandırır, parıldatır altın gibi ışıldatır.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Saçları inanılmaz derecede güçlendiren özelliğinin yanı sıra hızlı saç onarımı, kalıcı saç yumuşaklığı sağlarken saçların altın gibi ışıldamasını sağlar.
Altın Şampuan’ı zayıf ve güçsüz saçları olanlar, saçlarını daha hızlı uzatmak isteyenler, saç dökülmesini azaltmak, saçı canlandırmak ve kepek sorununu çözmek isteyenler kullanabilir.
Altın Şampuan’ın tüm saç tiplerinde kullanımı etkilidir.
Altın Şampuan saç dökülmesine etkisi ilk kullanımla birlikte görülür. 4-5 kullanım sonrasında saçın dökülmesi yüksek oranda azaldığı görülmüştür.
Altın Şampuan’ın bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Yeteri kadar şampuanı saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. İyice köpürdükten 2-3 dakika sonra bol su ile durulayınız. Etkili bir sonuç almak için düzenli kullanınız.