Limonlu Sirke & Saç Toniği

Satış Fiyatı
$17,25
Tüm ECZANELERDE

Uraw Limonlu Sirke & Saç Toniği yıpranmış, işlenmiş, boyalı, hasar görmüş saçlara özel içeriği ile saçın beslenip hızlı ve sağlıklı bir şekilde onarılmasına ve canlanmasına katkı sağlar. Limon aromalı kokusu ile saçın ve saç derisinin çok daha uzun süre hoş kokmasına neden olurken saçı ferahlatır.

Faydaları

  • Sebum dengesinin sağlanmasına ve saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olur.
  • Aşırı yıpranmış saçları onarır.
  • Saçların canlı ve parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.
  • Elektriklenmelerin önlenmesine katkı sağlar.
  • Saçların gür ve dolgun görünmesine yardımcı olur


Kullanımı

Her sabah temiz saça saç diplerini nemlendirecek kadar masaj yaparak uygulayın. Durulamayın, şekil vererek gün boyu saçınızda kalmasını sağlayın.

Uyarılar

Harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Gözlerle temasından kaçınınız. İstenmeyen bir etki görülmesi halinde kullanmayı durdurunuz, bir uzmana danışınız.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Limon

Limon

İçeriğinde vitamin ve minerallerle limon, saç tellerini kalınlaştırır ve gürleşmesine yardımcı oluyor. Saçlarda kepek oluşumunu engeller.

Saç dökülmesi

Saç dökülmesi

Saç dökülmelerinin azalmasına ve saç köklerinin yeniden canlanmasına destek olur.

Canlandırma

Canlandırma

İşlem görmüş, yıpranmış, boyalı, hasarlı saçların onarılarak eski canlılığına kavuşmasına destek olur.

Mis kokan saçlar

Mis kokan saçlar

Yoğun limon kokusu ile saçların gün boyu ve yoğun bir şekilde kokmasını sağlar.

Cansızlık

Cansızlık

Kokusuz sirke saç dökülmeleri, matlaşma ve cansızlık sorunlarında etkilidir. Kireç ve diğer solmaya sebep olan faktörlere karşı saçları onarır ve korur.

İncelmiş Kopan Saçlar

İncelmiş Kopan Saçlar

İncelmiş saç tellerinizi kalınlaştırır saçlardaki kırılmaların ve kopmaların azalmasına katkı sağlar.

Sık Sorulan Sorular
Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Bakterileri ve mikropları öldürücü etkisi vardır. Saçlarda yağ dengesini korumaya yardımcı olurken kepek sorununu çözer, saç derisi kaşıntısını geçirir!
Uraw Limonlu Sirke ve Saç Toniği ile ne zaman sonuç alırım?
Kepek sorunu olanlar, mat, kuru, solgun, yıpranmış, hasarlı, cansız saç sorunu olanlar ya da daha canlı daha ışıltılı saçlara ulaşmak isteyenler kullanabilir.
Hayır. Sirkenin saça olan faydalarından yararlanılır, bildiğiniz mutfakta kullanılan sirkelerinden farklı bir yapıda olduğu için keskin bir kokuya neden olmaz.
Kalıcı Limonlu kokusu ile saçın ve saç derisinin uzun süre hoş kokmasına neden olur.
Uraw Limonlu Sirke ve Saç Toniğin bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Her sabah temiz saça saç diplerini nemlendirecek kadar masaj yaparak uygulayın. Durulamayın, şekil vererek gün boyu saçınızda kalmasını sağlayın.