Uraw Keratin Sütü Collagen +Biotin İçerikli Yoğun Onarıcı Bakım

Satış Fiyatı
$29,25
Tüm ECZANELERDE

Keratin Milk Saç Bakım sütü formülünde yer alan Keratin, Biotin ve Kolajen ile saçları kökten uca besleyerek işlem görmüş hasarlı saçların onarılmasına, nemlendirerek saçların ipeksi ve kolay taranır olmasına destek olur. İlk kullanımla birlikte saçların daha yumuşak ve canlı hale gelmesine fayda sağlayan Keratin Sütü düzenli kullanımla birlikte saç dökülmesinin ve kırılmalarının azalmasına, güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı saçların daha dirençli olmasına katkı sağlar.

Kullanımı: Yıkanmış ve fazla suyu alınmış saçlara dipten uçlara kadar uygulanır ve 5-8 dakika bekletilerek durulanır. Haftada 4 defa yapılabilir. Saçlarınızdaki değişimi kısa sürede fark edersiniz.

Yorum yaz
Ürünle ilgili aşağıdan puan verin

Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’ye, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Ödemelerinizi dilerseniz web sitemizden online olarak kredi kartı veya banka kartı yolu ile, dilerseniz de Havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.